Doğal Şifa Kaynağı Bioenerji

0
181

Bioenerji Nedir?

İnsanlarla ilişkiler, kariyer, mali veya ruhsal birçok problem günlük hayatta bizi çevrelemektedir. Bu sıkışıklıkların arasından sıyrılmanın ve dinginliğe ulaşmanın yolu ise doğal şifa kaynağı bioenerjiden geçmektedir. Daha fazla enerjiye sahip olmak ya da enerjinizin yetersiz olduğunu hissettiğiniz anlarda bioenerji tedavisi sizin imdanınıza yetişmektedir.

bioenerji

Önce vücut içerisinde ve çakralarda meydana gelen tıkanıkları tespit edebilmek için ve enerji akışını arttırmak için bir dizi el hareketi uygulanır. Bloklanmış alanlar tespit edilerek doğal akışın yeniden oluşturulması amaçlanmaktadır. Vücudunuz için detoks etkisi yaratan bu şifa kaynağına bioenerji denilmektedir.

Bioenerji Uzmanı Kimdir?

Bioenerji uzmanı bu şifa tekniğinin uygulayıcısı olan kimsedir. Bu branşın uzmanı olmak için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Hatta günlük yaşam içerisinde ya kendimiz ya da yakınlarımız dahi farkında olmadan bu şifa kaynağını gerçekleştirmektedir.

Bioenerji Sırasında Tecrübe Edinilenler Nelerdir?

Seans esnasında her müşteri aynı şeyi deneyimlemez. Kimisi pek fazla bir şey hissetmezken, bazen de mıknatıs gibi bir sıcaklık, soğuk algınlığı, karıncalanma, ileri ve geri doğru çekilmeler veya vücut sallantıları hissedebilirler. Başlangıçta çok az farkedilen bu durum iyileştikçe kendisini göstermeye başlar. Uzak mesafeden gerçekleştirildiği de görülmektedir.

Bioenerji Seansı Nasıl Yapılır?

Rahatsızlıklara göre uzman tarafından belirlenen seans sayısınca, şifa işlemi uygulanmaya başlanır. Genel olarak seanslar 30 dakika ile 45 dakika arasında değişiklik gösterebilmektedir. Rahat bir ortama yatırılan kişiye, herhangi bir temas işlemi gerçekleştirilmeden avuç içleriyle enerji aktarımı gerçekleştirilir. Yaklaşık 30 cm gibi bir uzaklıktan enerji aktarımı gerçekleştirilen beden canlanmaya başlar. Enerji aktarımı yapılan bölgeden giren enerji, vücutta dağıtılır. Bu sırada uzman aynı zamanda vücuttaki negatif enerjinin de atılımını sağlamaktadır. Vücudumuz içerisindeki bütün bağların birbiriyle kesintisiz bir şekilde enerji akışının sağlanması işlemi böylece sağlanır. Kişilerin enerji merkezleri ve kanalları bu sayede temizlenmektedir. Çakra sistemleri düzenlenerek, huzur ve neşenin arttırılması sağlanmaktadır. Kişinin farkındalığı üst düzeyde gelişerek algılar açılmaktadır. Zihin daha keskin bir hal almaktadır ve yaşam ilişkilerinde daha başarılı neticeler elde edilmektedir. Motivasyon ve ilişkiler konusunda da gelişme kaydedilmektedir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here